Zwroty i reklamacje

1.Informacje w sprawach reklamacji otrzymają Państwo drogą mailową lub telefoniczną.

e-mail kontakt@arsart.com.pl tel: 605329862

2. Odstąpienie od Umowy

1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny w terminie 14 od dnia dostarczenia towarów.


2. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w przypadku świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu oraz innych przypadkach określonych przez przepisy prawa.


3. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym.


4. W przypadku odstąpienia przez Użytkownika od umowy zgodnie z pkt 7.6 regulaminu sklepu arsart.com.pl zobowiązany jest przesłać oświadczenie (formularz) na piśmie lub innym trwałym nośniku oraz odesłać towar na wskazany poniżej adres.


5. Administrator dokona zwrotu zapłaconej ceny towaru na wskazany przez Klienta numer konta bankowego w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia o odstąpieniu, a Klient jest zobowiązany do niezwłocznego zwrotu towaru na adres:

Ars Art

ul. Adama Mickiewicza 23/20

01-517 Warszawa

Pamiętaj, że zwracane produkty nie mogą nosić śladów używania, muszą też mieć oryginalne metki itp. Zgodnie z regulaminem do zwracanych produktów należy też dołączyć dowód ich zakupu (rachunek / paragon / fakturę).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl